Kontakt oss

Hva kan vi hjelpe deg med?

Support

Ta kontakt med oss for supporthenvendelser.

TeamViewer

+47 32 24 5440

support@fridaynetworks.no

Løsninger og tjenester

Vil du vite mer om våre tjenester?

+47 32 24 5400

salg@fridaynetworks.no

Faktura

Har du et spørsmål om din faktura?

+47 32 24 5460

faktura@fridaynetworks.no

Leter du etter en av våre ansatte?

Svein Lerkerød

Administrerende direktør

T: 41245999

svein.lerkerod@fridaynetworks.no

Jostein Kirkerød

CCO

T: 41245962

jostein.kirkerod@fridaynetworks.no

Brede Bjørnstad

Seniorrådgiver

T: 41245942

brede.bjornstad@fridaynetworks.no

Heidi Skute Bråten

Salgsdirektør

T: 41245933

heidi.braten@fridaynetworks.no

Rune Fredrik Lilleås

Daglig leder, Mobit Åssiden

T: 97710000

rune@fridaynetworks.no

Robert Neverdal

Teknisk sjef

T: 957 46788

robert.neverdal@fridaynetworks.no

Allis Kydland

Account Manager

T: 95976402

allis@fridaynetworks.no

Robert Næss-Hagen

Seniorkonsulent

T: 91669405

robert.hagen@fridaynetworks.no

Lasse Solberg

Seniorkonsulent og rådgiver

T: 91879110

lasse.solberg@fridaynetworks.no

Runi Bremseth

Økonomiansvarlig

T: 92263640

runi.bremseth@fridaynetworks.no

Charlotte Haug

Markedskonsulent

T: 98037742

charlotte.haug@fridaynetworks.no

Endre Aune-Storsand

Seniorkonsulent og rådgiver

T: 41245914

endre.storsand@fridaynetworks.no

Tore Skancke

Seniorkonsulent og rådgiver

T: 41245912

tore.skanche@fridaynetworks.no

Robin Cras

Driftskonsulent

T: 90917668

robin.cras@fridaynetworks.no

Stein Myklebust

Senior konsulent og rådgiver

T: 93090050

stein.myklebust@fridaynetworks.no

Ole Petter Stensaas

Seniorkonsulent

T: 98257977

ole.petter.stensaas@fridaynetworks.no

Bjørnar Kristoffersen

Seniorkonsulent

T: 48264680

Eigil Hansen

Seniorkonsulent

T: 45833333

eigil.hansen@fridaynetworks.no

Tobias Paulsen

Key Account Manager, Mobit Åssiden

T: 958 63 999

tobias.paulsen@fridaynetworks.no

Tor Erik Myklebust

Senior konsulent og rådgiver

T: 41245972

tor.erik.myklebust@fridaynetworks.no

Grethe Mona Pettersen

Key Account Manager

T: 48484100

grethe.mona.pettersen@fridaynetworks.no

Marthe Støle Halvorsen

Prosjektleder

T: 90766333

marthe.stole.halvorsen@fridaynetworks.no

Øbert Wemberg Jr.

Key Account Manager

T: 99259000

obert.wemberg@fridaynetworks.no

Lars Eirik Hestvik

Seniorkonsulent og rådgiver

T: 91302309

lars.hestvik@fridaynetworks.no

Kim Erik Petersen

Key Account Manager, Mobit Åssiden

T: 938 62 300

kep@fridaynetworks.no